Friday, December 3

Peau Jeune Skin care – ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Peau Jeune Skin care – ilaç i rrudhave të fytyrës revitalizues për trupin me Botox-si efekt.
Një mjet për të siguruar efektin heqjen e lëkurës. Me fjalë të tjera, shtrëngim të lëkurës, duke e bërë atë të zhdërvjellët, më të fortë, konturet e fytyrës të bëhet më e mprehtë dhe më e theksuar në qelizat aktiviziruyutsya prodhimin e kolagjenit dhe elastin
Serum Peau Jeune Skin care & nbsp.; ka efektet e mëposhtme:.
– fine Smooth dhe rrudhat sipërfaqësore
– Deep folds në fillim janë delikate, dhe pastaj të zhduket

në të njëjtën mënyrë si ato të vogla

– procesi i përtëritje të lëkurës..
– eliminimi i shkaqeve kryesore të rrudhave, nëse moshës, shprehjeve të fytyrës të tepërta, faktorët e mjedisit, apo diçka tjetër
-. Stacionet lulëzim të dermis, eliminon thatësi dhe sagging.

Baza e serum kundër rrudhave Peau Jeune Skin care është një kompleks i ushqyesve që një numër i pronave pozitive:
Aloe Vera lëng – komponent e natyrshme që ka hidratues pronave. Aloe është krejtësisht e zbut lëkurën, eliminon inflamacion dhe dëme shëron. Ky komponent ka veti mbrojtëse, duke ndihmuar për të parandaluar plakjen e epidermë, efektet negative të rrezeve ultraviolet dhe infeksionit të lëkurës
Syn-Ake -. Një komponent sintetike, e cila është e ngjashme me helm gjarpërinjsh, përdoret për zbutjen e lëkurës. Kjo substancë ndihmon reduktuar peshën e rrudhave, të butë të lëkurës dhe të japë atë smoothness. Ekstrakt nga një komponent krunde oriz, e cila ndihmon për të moisturize dhe ushqyer lëkurën. Ajo freskon lëkurën dhe i jep asaj një pamje të shëndetshme. Rosemary fletë ekstrakt – përbërës me veti antioksidante. Ai paralajmëron të ndikimit negativ të faktorëve të mjedisit, ka një efekt tonik dhe hidratues. Vaj
ullirit është një përbërës natyral perime, e cila siguron një efekt qetësues. Ky vaj ndihmon për të mbajtur lagështi në qelizat e epidermë, duke paralajmëruar ata të thahet ekstrakt
luledielli -. Një komponent që aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Ajo ka një efekt mbrojtës, duke parandaluar ndikimin negativ të rrezatimit ultravjollcë dhe ushqen qelizat me ushqyesve
tërshërë ekstrakt -. Përbërës që

>>>>  Gelmiforte prej parazitëve - ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

ofron konfirmohen dhe efekt toning. Ajo saturates lëkurës me ushqyesve dhe ndihmon për të parandaluar plakjen.

Thanks osanobu ekstrakt zvogëlon numrin dhe thellësinë e rrudhave, dhe qelizat janë të mbushura me sasi të mjaftueshme të lagështisë.
Vitamina E është një komponent që merr pjesë në normalizimin e bilancit të ujit të lëkurës. Përveç kësaj, kjo vitaminë ndihmon për të mbrojtur lëkurën nga efektet negative të rrezeve ultravjollcë.

Indikacionet për përdorimin e Peau Jeune Skin care

Mjetet Peau Jeune Skin care të rekomanduara për: Video – eliminimin e rrudhave të varion thellësi, dhe shenjat e tjera të plakjes;
– rivendosjen e shëndetit e lëkurës, duke i dhënë asaj një ngjyrë natyrale dhe të freskët;

– Eliminimi sagging e epidermë, për të përmirësuar qëndrueshmëri dhe elasticitetin e lëkurës;
– Dhënia fytyrë konturet e qarta, të eliminuar sagging lëkurës;
– Sinteza e komponentët e elasticitetit të lëkurës,
– qelizat njom e epidermë me ushqyesve të nevojshme për funksionimin e tyre.

Metoda e aplikimit Peau Jeune Skin care

Serum i referohet një kozmetikë të koncentruar, e cila është arsyeja pse ajo nuk mund të përdoret në sasi të mëdha. Anti-Wrinkle Serum Peau Jeune Skin care Udhëzim raportet manual që para se të aplikoni këtë produkt në lëkurë që ju duhet të marrin në konsideratë disa nuanca: Video Të bonadoxina nevojë për serum në lëkurë të pastër
Squeeze 1 – 2 pika dhe në mënyrë të barabartë në fytyrë. dhe qafën.
Pas aplikimit serum ju duhet të bëni një mocionet disa patting në fytyrë, ajo do të ndihmojë atë për të absorbuar në lëkurë.
Pas aplikimit serum në lëkurë nuk ka nevojë për të aplikuar grim apo ndonjë tjetër . kozmetike
Cosmetologists rekomandojmë që të aplikojnë serum Peau

>>>>  Mega Hair - ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

Jeune Skin care për 1 muaj, me një pushim prej 2 – 3 muaj.

Kundërindikimet Peau Jeune Skin care

Peau Jeune Skin care

nuk zbatohet në lëkurën e lagësht apo të pista; mos e përdorni shumë serum për një trajtim.
Forma

Release Peau Jeune Skin care

Peau Jeune Skin care (Peau Jeune Skin care) serum për përdorim të jashtëm

Vial:. 30 ml.

Përbërja Peau Jeune Skin care

Serum Peau Jeune Skin care përmban: një numër i madh i përbërësve të kafshëve dhe origjinë bimore, të cilat së bashku kanë një efekt të fuqishëm dhe të qëndrueshme: SYN-ake është një peptid sintetik nga helmi i gjarprit tempullit, lëng nga gjethet e aloe Arbatskogo, vaj ulliri, oriz krunde ekstrakt, ekstrakt rozmarinë – një antioxidant natyrore, ekstrakt luledielli, ekstrakt tërshërë, Vitamina E.