Wednesday, January 19

UpSize – ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Unë jam i sigurt se pothuajse çdo vajzë me zemrat më pak se madhësia e dytë ka menduar ndonjëherë për mënyrën se si e bukur do të ishte në qoftë se ajo u bë më e përpunuar. Kjo ndodhi I – në parim, burri kurrë keq për numrin tim nuk iu përgjigj, por ndonjëherë unë konstatoj se ai sheh në vajzat me më shumë curvaceous

.

Pas analizimit të situatës, e kuptova se duke bërë kirurgji është e shtrenjtë dhe pa nevojë vendosi të provoni krem ​​UpSize për zgjerimin e gjirit. Sipas rekomandimeve të prodhuesit në faqen e

internetit, fjalë për fjalë në një muaj ju

mund të rrisë madhësinë e gjoksit për të – për të bërë veçanërisht asgjë. Oferta dukej joshëse.

Pas përvoja ime vendosi që të flasin për ndjenjat për vajzat që kanë një problem të ngjashëm me të minave.

Çfarë premtoi krem ​​për gjirit upsize, dhe çfarë marrim pas duke përdorur

Kam lexuar se ekspertët e firmës, e cila është e angazhuar në prodhimin e krem, pretendimi se ai jo vetëm që ju lejon të bëni më shumë gjoks, por është gjithashtu e dobishme:

 • fillon procesin rivendosur e lëkurës;
 • përmirëson elasticitetin;
 • embelsi pa lënë një film me yndyrë;
 • nuk ndikon hormonet, por stimulon indet gjëndrave, dhe në këtë mënyrë rrit gjoksi;
 • me përdorimin e rregullt lëkura bëhet qetë, i butë dhe i butë.

Dhe tani faktet nga përvoja ime. Krem upsize është një mjet që me të vërtetë ju lejon për të rritur gjoksin! Natyrisht, jo menjëherë, por pas një jave të përdorimit, unë vuri në dukje se busti është pak i vogël për mua tashmë.

gjinjtë bëhen të zhdërvjellët dhe shumë e butë në të prekur (rreth elasticitetit sigurisht locion të veçantë do të jenë të dobishme për të gjitha vajzat që kanë kaluar përmes GW). Një tjetër bonus bukur – kjo është një erë neutral, i cili shpejt të përdoret për të. Fakti që lëkura ishte “qetë dhe i butë”, kam theksuar tashmë në ditën e 3 të përdorimit.

Klikoni

për të shkuar në faqen e internetit e prodhuesit

Gjithashtu unë duhet të shtoj se unë nuk kam pasur ndonjë reaksione alergjike – I vënë theksin në këtë, sepse për mua personalisht përballet me krem ​​ishte shumë e vështirë për të marr: puçrra, njollat ​​e kuqe. Në këtë rast, unë jam i lumtur me të gjithë, asnjë siklet pas aplikimit të lëkurës, unë nuk njoftim.

Dhe tani unë e kuptoj se komente të mira online në lidhje me këtë mjet të vërtetë.

Çfarë është çmimi dhe ku për të blerë upsize

Sigurisht, para se të blej një mjet, si çdo person i arsyeshëm, vendosi së pari në lidhje me krem ​​upsize për të lexuar komente. Unë nuk do

të qëndrojnë – ka të dyja pozitive dhe negative. Disa vajza pretendojnë se nuk ka krem ​​dhe të holla shpenzuar në të nuk ia vlen. Por unë pyes veten pse ai ndihmoi mua?

është përgjigje për këtë pyetje. Fakti është se shumë njerëz duan për të kursyer para, të blerë një produkt nga një duart e palës së tretë -. Në shitje, forume të ndryshme, etj

Ju nuk mund ta bëjë këtë – mjet po bëhet gjithnjë e më popullore çdo ditë që duan të rreme një produkt dhe për të marrë disa të ardhura – shumë. Si rezultat, ne jemi të blerë krem ​​për gjoksin kjo nuk është e njohur se çfarë pjesë, dhe në fakt, duke përdorur një biberon.

Unë mendoj se kostoja është e justifikuar për shkak se ju mund të vërtetë të shihni rezultatin në qoftë se ju përdorni udhëzimet dhe rregullisht “.

Avantazhet e krem ​​- mendimi im

Krem për gjirit upsize ka më të rëndësishme, sipas mendimit tim, një virtyt: ju merrni

zemrat e harlisur pa implantet, kirurgji dhe periudhën postoperative. Nuk ka shkurtime, objekte të huaja në trup, dhimbje dhe plagët. Vetëm për të blerë, mos harroni të përdorni – rezultatet e marrë. Çdo gjë aq e thjeshtë sa të jetë e mundur.

Përparësitë të cilat mund të jenë të vërejtur tashmë nga dita e parë e përdorimit:

 1. një erë të këndshme. Jo-irrituese, neutral.
 2. nuk shkakton alergji. No siklet do të thotë nuk ka thirrje për mua personalisht, një person të prirur për alergji kishte kruarje, skuqje jo.
 3. Perfectly moisturizes, kjo nuk do të lënë shenjat në veshje. Lëkura bëhet qetë dhe të butë.

Blej krem ​​për gjirit zgjerimit UpSize është alternativa më e mirë. Merrni efekte të shumëfishta në të njëjtën kohë me një mjet, ndërsa dëm lëkura nuk do të jetë -. Për shkak të përbërësit natyral të përfshira në përbërjen

Kjo Krem për gjirit zgjerimin Upsize?

Times kanë filluar të flasin për përbërjen, ne e konsiderojmë atë në detaje.

Sipas prodhuesit, krem ​​përfshin komponentët e mëposhtëm:

 • rose vaj është i njohur që nga kohët e lashta, ka efekte të dobishme në epidermë, e bën

  lëkurën të butë, forcon, dhe parandalon procesin e plakjes. Vlen të përmendet se me përdorimin e rregullt ndihmon për të parandaluar shënon shtrirje të reja dhe të bëjnë ato më pak të dukshme shenjat ekzistuese shtrirje;

 • deoxymiroestrol – një substancë që stimulon rritjen e gjirit. Gjithashtu ka rigjallëruese efekt, testuar nga dermatologists dhe është i sigurt për shëndetin;
 • root Ekstrakt Pueraria Mirifica – lejon për të siguruar ushqimin normal të qelizave të indeve të gjëndrave, neutralizoj radikalet e lira, të cilat shkaktojnë plakjen e qelizave;
 • .

 • rrënjë asphodeloides Anemarrhena – të përfshira në krem ​​për të rritur gjirit Upsize për të normalizuar qarkullimin e gjakut në indet, pengon formimin e mpiksjen e gjakut, për të parandaluar zhvillimin e sëmundjeve onkologjike;
 • vaj macadamia – përmban monounsaturated acid, e cila është e natyrshme për trupin tonë për shkak të faktit që është i pranishëm në përbërjen e epidermë, ajo ushqen, moisturizes, zbut dhe ndihmon për të përmirësuar microcirculation gjakut;
 • Gjalpë Shi – përmban caraterre, të cilat kanë tendencë për të intensifikuar sintezën e kolagjenit, parandalon dehidratimin dhe kjo është për shkak të tij dhe veshje e guaskës fillon të moshës;
 • kontrollon vaj jojoba nivelin lagështi e lëkurës, gjithashtu lejon për të aktivizuar prodhimin normal të sebum;
 • .

 • vitaminë E – është një mjet i fuqishëm për të parandaluar plakjen, përmirëson qarkullimin e gjakut, nxit rigjenerimin e indeve, lejon për të hequr qafe shënon shtrirje dhe për të parandaluar të reja
>>>>  Anti Cellulium - ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

Lexoni gjithashtu: Goslim nga parazitet, konsumatorëve Testimonials, dhe mjekët

përmbledhur – a ia vlen blerja upsize për gjoksin

Çfarë vajzat unë do të rekomandojë krem ​​Upsize:

 • duhet të urdhërojë të mesme, në qoftë se ju keni shënon shtrirje. Ato zakonisht shfaqen pas lindjes së fëmijës ose në procesin e humbjes së peshës;
 • në qoftë se keni ndërmend për të dietë dhe të shpëtoj prej disa paund e krem ​​do të jetë mënyra e përsosur në këtë rast që do të mbrojë nga humbja e vëllimit të gjirit;
 • Në qoftë se pas lindjes, dhe rojet sagged Zemrat do të bëhet krem ​​është një opsion i madh;
 • Nëse jeni të pakënaqur me madhësinë e saj, ju keni lëkurë tepër të thatë – krem ​​do të vijnë në shpëtim në situatë të tillë një

.

Siç mund të vërehet, krem ​​Apsys operon njëkohësisht në disa drejtime, kështu që mjeti mund të quhet multifunksionale. Provoni, gjithmonë të jenë të kënaqur me pamjen e tyre dhe të shëndetshme! Ju faleminderit për vëmendjen tuaj.

Burimi: https://otzyvov.net/otzyv-tovary/krem-dlya-uvelicheniya-grudi-upsize.html

efektive do të thotë

Përshëndetje miq! Sot, unë jam shumë i lumtur të ju tregojë për krem ​​të tmerrshëm të quajtur UpSize, i cili ndihmoi për të bërë gjoksin tim më voluminoze, e bukur dhe sexy.

Kjo shtojcë ka qenë për mua një dhuratë nga perëndia, sepse ai ishte në gjendje për të përmbushur ëndrrën time! Nëse ju doni për të arritur të njëjtin rezultat, ju lutem lexoni shqyrtimin e mia me shumë kujdes, sepse në atë që unë do të paraqesë informacion të detajuar mbi përbërjen, parimi operacion dhe metodën e aplikimit UpSize.

Rishikimi ime e krem ​​UpSize për shtim të gjirit

Qëllimi i plotësuar

Nuk është sekret se gjirit është një nga pjesët më tërheqëse të trupit të femrës. Lush dhe bust përkulshëm një formë të bukur të rrumbullakët është krenaria e pronarit të saj dhe gjithmonë tërheq admiruar shikimet meshkuj, ndërsa gjoksi i vogël dhe i pavënë re mund të shkaktojë pakënaqësi dhe mungesa e besimit në atraktivitetin e tyre.

Studimet sociologjike tregojnë se shumica e grave moderne, për fat të keq, nuk janë të kënaqur plotësisht me pamjen e gjoksit. Si rregull, shumica e të gjitha kritikave është vëllimi i vogël i bustit. Përveç kësaj, zonja e bukur mërzitur disavantazhet tillë gjirit sagging, formë të parregullt, shënon shtrirje dhe rrudhave në lëkurë

.

Shumë gra janë të pakënaqur në mënyrë me bust e tyre, me shpresën për të ndrequr situatën të vendoset në një procedurë të kushtueshme dhe të rrezikshme për ashensor gjirit dhe instalimin e implantet e gjirit.

Përveç kësaj, mammoplasty është e lidhur me rreziqe të mëdha (offset e implante silikoni, inflamacion, plagët shëmtuar), kështu që femrat që guxuan të tillë një operacion mund të përballen me shumë probleme dhe për të marrë diçka krejt të ndryshme nga ajo që ata prisnin.

bazuar në faktet e përshkruara më sipër, mund të duket se zonja, nuk është e pajisur me forma joshëse e natyrës, kanë pothuajse asnjë shans për të pronarit të një busti elegant, por kjo nuk është! Për pakufi gëzimin e grave moderne, ata kishin mundësi për të marrë zemrat e bukur, pa rrezikun e investimeve të mëdha financiare.

Për të përmbushur këtë ëndërr të re ka për qëllim të projektimit kozmetike -. Krem për gji UpSize, i bazuar në përbërësit natyral

Në këtë krem ​​natyral UpSize akte të butë dhe në mënyrë efektive pa shkaktuar dëm në trup, dhe siguron një rezultat të rëndësishëm gratë e çdo moshe.

Forma

Lirimi dhe përbërja e plotësuar

UpSize mjet në dispozicion në formën e një krem ​​të lehta me një erë të këndshme dhe cilësi delikate. Suplementi është shpërndarë edhe në thith lëkurës shpejt pa lënë një Shine ngjitet. Paketimin për krem ​​është tub plastik pronarit dekoruar në skemën e zezë dhe të argjendtë me stil me ngjyra.

Në produkt përmban përbërës të fuqishëm natyral:

 • Deoxymiroestrol – stimulon ndarjen e qelizave në inde gjëndrave që e bën voluminoze bust dhe i shëndetshëm;
 • Rose naftës – ushqen lëkurën e gjirit, duke e bërë atë me lagështi dhe i përkulshëm, rrit elasticitetin e lëkurës, parandalon shënon shtrirje;
 • Roots nxjerrjen Pueraria Mirifica – qelizat e ushqen lëkurës dhe gjëndrrat e qumështit, i mbron ata nga ndikimet negative të jashtme dhe parandalon plakjen e parakohshme;
 • gjalpë

 • Shea, vaj macadamia dhe jojoba zbutur dhe moisturize e lëkurës, të stimuluar sintezën e kolagjenit, përmirësuar qarkullimin e gjakut në gjoks;
 • Vitamina E – ngadalëson plakjen e indeve dhe përmirëson rigjenerimin e tyre, duke ndihmuar për të eliminuar shënon shtrirje dhe plagët në lëkurë
>>>>  Cardio-9 - ku për të blerë më e lirë, se si e bën këtë punë?

Lexoni gjithashtu: Pornobest llak për shtim të gjirit, udhëzimeve dhe komente të konsumatorëve.

Ndërsa krem ​​UpSize nuk përmban asnjë aditivë të dëmshme kimike dhe ngjyra artificiale, kështu që ky produkt është hypoallergenic dhe absolutisht të sigurt për lëkurën delikate në zonën e gjoksit dhe neckline.

Efekti i krem ​​upsize

Pas aplikimit të krem ​​mbi trupin e substancave aktive natyrore në përbërjen e tij, shpejt depërtojnë në lëkurë dhe indet gjëndrave. masazh të lehta është e rekomanduar për të ndjekur procedurën ndihmën për të shpejtuar qarkullimin e gjakut dhe për të sjellë shpejtësi komponentët e plotësuar në çdo qelizë në gji.

Falë formulës së saj të veçantë, krem ​​UpSize ka një efekt komplekse, dhe punon në disa drejtime:

 • Shkaqet rritjen e gjëndrrat e qumështit, e ndjekur nga rritja e madhësisë së bustit;
 • fillon procesin e rigjenerimit dhe përtëritje e qelizave;
 • ushqen dhe moisturizes lëkurës, duke siguruar atë me kujdesin e nevojshëm.
 • Kështu, përdorimi i krem ​​UpSize ndihmon për të arritur rezultatet e mëposhtme:
 • Për të rritur gjinjtë nga një ose dy madhësi pa kirurgji dhe hormonal çrregullimeve;
 • për të hequr bustin dhe t’i jepte një formë të bukur rrumbullakosura;
 • Për të shpëtoj prej rrudhave, shënon shtrirje dhe imperfections të tjera të lëkurës;
 • Për ta bërë zonën e bustit dhe neckline butë, prej kadifeje dhe të qetë;
 • Për të parandaluar shfaqjen e shenjave të plakjes – sagging zemrat, humbje e elasticitetit

.

Metoda e aplikimit të krem ​​UpSize

Para se të aplikoni shtesë për lëkurën e gjirit është e rekomanduar për të kryer një test dermatologjike për të eliminuar mundësinë e reaksioneve alergjike. Për ta bërë këtë, për të krem ​​një zonë të vogël në afërsi të bërryl.

Nëse brenda pesëmbëdhjetë minuta pas aplikimit të krem ​​shfaq ndjesi djegie, kruarje apo skuqjet, ju mund të filloni përdorimin e produktit si të drejtuara.

 1. Para procedurës, lani gjoksin dhe qafën dhe të thatë lëkurën me një peshqir.
 2. Shtrydh një krem ​​pak dhe të aplikojnë atë në zemrat dhe zonën e gjoksit.
 3. fshij krem ​​në lëkurë në lëvizje rrethore fërkoni.
 4. masazh gjirit duhet të kryhet brenda pesë minutave. Në këtë rast, të gjitha lëvizjet duhet të jetë i ngadalshëm dhe të qetë, dhe e tërë procedura nuk duhet të shkaktojë siklet të vogël.
 5. Përsëriteni procedurën për zbatimin e krem ​​duhet të jetë dy herë në ditë (në mëngjes dhe në mbrëmje) për një muaj.

Shtojcë është shumë ekonomike në përdorim, kështu që një tub e krem ​​është e mjaftueshme për kursin e plotë. Nëse është e nevojshme, kurse mund të përsëritet pas intervale të shkurtra kohore.

Përvoja ime me UpSize

Si rezultat, unë dukem më i ri se mosha ime, por venitur lëkurës rrudhosur në qendër të bustit elokuencë flet e moshës, dhe duket gjoks tani nuk aq i mirë sa në rininë e tij.

Rreth kirurgjisë plastike kam seriozisht kurrë nuk kam menduar (shumë të frikësuar e procedurave të tilla, dhe paratë e tillë unë nuk kam), kështu që unë vendosa që të përpiqen për të ndrequr situatën duke përdorur krem ​​UpSize, i cili kam lexuar në internet.

Tashmë në javën e parë të aplikimit të krem, lëkura në zonën e gjoksit dhe neckline është zbutur, zbutur dhe duken shumë të rinj.

Nga fundi i javës së dytë kam vënë re se bust ime ngrihet dhe të bëhen të fortë dhe të fortë në të prekur, dhe pastaj nuk ishte vetëm e pabesueshme! Gradualisht sisët e mia u rrit pothuajse një madhësi të tërë

I pranoj, unë nuk pres që këtë efekt nga një krem ​​të thjeshtë, por ishte shumë i kënaqur! Tani, jo vetëm fytyrën time, por edhe trupi duket e madhe, por çfarë tjetër është e nevojshme për lumturi! Kështu, nëse ju jeni të pakënaqur me madhësinë e gjinjve të tyre ose thjesht dëshironi të bëni busti më dinjitoz dhe të arsyeshme dhe lëkurë të bukur dhe me ngjyra të ndezura, unë rekomandoj të përdorni krem ​​UpSize, testuar nga mua në përvojën e vet.

Avantazhet e krem:

 • Cilësi të Lehta;
 • një erë të këndshme;
 • thith shpejt;
 • Kujdesi Skin;
 • Përmirëson formën e bustit;
 • Rritja madhësinë e gjirit;
 • Veprat pa dëm për shëndetin.

Ju faleminderit për vëmendjen tuaj! Dhe krem ​​blerë për gjirit zgjerimin UpSize, ju mund të përdorni butonat në fund në dyqan kontrolluar pa mashtrim dhe overpayments. Unë pres që të përshtypjet tuaja!

Shqyrtime të vërtetë, një shaka apo jo?

Shumë gra nuk janë të kënaqur me madhësinë e shtetit të gjoksit të tij.

Sot, përveç mënyra jo të mjaftueshme të sigurt për të rritur bust si, për shembull, kirurgji plastike, terapi hormonale, ka zgjidhje të tjera për këtë problem, përveç një rezultat të mirë, nuk kanë contraindications, reagimet negative, edhe ata janë të sigurta për shëndetin e grave.

Një mjet i tillë është inovative krem ​​zgjerimi bust upsize që lejojnë duke përdorur përbërësit natyral nga përbërjen tuaj për të arritur rezultatet e dëshiruara grave.

>>>>  çaj Purple Chang-shu | Чанг-Шу për humbje peshe - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

Suplementi i ka të gjitha certifikatat e nevojshme të cilësisë, duke konfirmuar sigurinë e saj, si produkt kaluar shumë sprova klinike dhe në 95% të rasteve të grave ka pasur një rezultat pozitiv.

Sa është plotësuar? Krem upsize: për të mirë të blerë atë në barnatore ose në faqen zyrtare të prodhuesit e saj

Lexoni gjithashtu:? Chocoburn çokollatë për humbje peshe shqyrtim vajzat hollë

Prona të plotësuar

substancave për të gjirit upsize ka efekte shumë të dobishme:

 • Hydration e lëkurës, përtëritje, rigjenerimin qelizor;
 • Stimulimi i strukturës së indeve gjëndrave, që çon më tej në një rritje në vëllimin e bustit pa ndërprerje në sferën hormonal;
 • Kujdesi i lëkurës dhe pëlhura, ata bëhen kadifeje të butë.

Gjithashtu, kjo substancë normalizes disponimin psikologjike të grave, shpëton atë nga komplekset e ndryshme, frikën.

Ekspertët rekomandojnë përdorimin e mjet në praninë e shenjave të mëposhtme:

 • Sagging indet e lëkurës;
 • formimin e rrudhave, shënon shtrirje;
 • Humbja e tonin e muskujve, venitje e gjirit;
 • Madhësia e vogël e bustit.

Përbërja

Produkt përmban përbërësit e mëposhtme:

 • Rose vaj esencial e bën lëkurën elastike, dinjitoz, dhe parandalon manifestimi i shënon shtrirje, ka një efekt mbrojtës;
 • Deoxymiroestrol – ngadalëson procesin e plakjes, stimulon rritjen e bustit, përtëritje të lëkurës;
 • Rrënja e Mirifica Pueraria – ushqen lëkurën me elemente të dobishme gjurmë, pengojnë ndikimin negativ të momenteve të jashtëm që shkaktojnë plakjen e parakohshme të lëkurës;
 • Ekstrakti i rhizome e Anemarrhena asphodeloides – normalizes qarkullimin e gjakut në zonën e gjirit, e cila pengon shfaqjen e clots gjakut, enë gjaku bllokim. Konsiderohet si një antioxidant, të përfshirë në luftën kundër radikaleve të lira;
 • naftës Macadamia bën lëkurën delikate të gjirit, të lëkurës, ushqen, normalizes e qarkullimit të gjakut;
 • gjalpë

 • Shea karakterizohet nga një lëkurë zbutjen pronat, ajo prodhon një efekt rigjeneruese, stimulon sintezën e kolagjenit, ngadalëson plakjen e lëkurës, mbron nga tharje, dehidratim;
 • Jojoba naftës – moisturizes epidermë, normalizes prodhimin e sebum;
 • Vitamina E ngadalëson procesin e plakjes, normalizes qarkullimin e gjakut në zonën e gjoksit, fillon rigjenerimin e qelizave.

Dëshmia upsize

Kjo shtojcë është e rekomanduar për gratë që vuajnë nga çrregullime të mëposhtme:

  shënon

 • Stretch;
 • sagging lëkurës;
 • Humbja e elasticitetit të lëkurës pas shtatzënisë, humbje peshe papritur;
 • ndryshimet e

 • Age lidhura në zonën e kraharorit;
 • Pas breshëri hormonale, të cilat u ngadalësuan formimin e gjirit;
 • Femrat dëshirojnë të rritur madhësinë e bustit të tyre pa pasur nevojë të kenë një operacioni.

Efekti i plotësuar

Suplementi ka efektet e mëposhtme:

 • Hydration e lëkurës, toning, mjet punon në nivelet më të thella;
 • heq gjoksin si të shtyjë deri, kështu që gratë nuk duhet të brendshme veshin me mbushje shtesë nga shkumë xhel;
 • Eliminon sagging për shkak të ushqyerjes me gji, lidhura me moshën ndryshime, përmirëson gjendjen e lëkurës për shkak të procesit të rigjenerimin e qelizave, ngadalëson plakjen e indeve të lëkurës;
 • Efekti pas aplikimit të kësaj shtojce zgjat për shumë vjet;
 • aligns konturet e gjirit, heq asimetri.
 • Çon në gjendje normale psikologjike të gruas;
 • Komplekset

 • Eliminon, lidhur me besimin në asexuality e tij për shkak të formës së vogël të gjirit.

udhëzimet e përdorimit

Ky mjet është e lehtë për t’u përdorur -. Pas marrjes së një dush aplikoni krem ​​në sasi të mjaftueshme në lëkurë të pastër

Substanca është rubbed me lëvizjet masazh në drejtimin nga lart poshtme, kohëzgjatje rreth 5 minuta. Masazh është bërë në seri, veç e veç për secilin gji.

Ju duhet të prisni derisa krem ​​është zhytur plotësisht në lëkurë të thatë. Hapi i fundit është një masazh i kontur e gjinjve në një rreth.

komente reale në lidhje me krem ​​UpSize

Në faqen zyrtare të këtij krem ​​tregon sekuencën e përdorimit të substancës, pronat e saj dhe efektet pozitive.

Ky mjet mund të blihet në faqen e internetit të kompanisë prodhuese të tij, upsize çmimi nuk është i lartë, shpesh kalojnë nëpër promovime të ndryshme, ulje në këtë shtojcë.

Reagimet negative, contraindications

Formimi i bustit femra është përfunduar me moshën 18 vjeçare, për të përdorur këtë shtesë para se kjo moshë është e pakuptimtë.

Agjenti nuk ka efekte anësore, përveç reagimet e mundshme alergjike për shkak të intolerancës individuale për një përbërës të veçantë të përbërjes.

Ekspertët rekomandojnë që të bëjë një para-test për një reaksion alergjik – aplikoni një grimë e substancës të bëj bërryl, për të pritur. Skuqje, skuqje, kruajtje tregojnë një efekt negativ të plotësuar.

Nuk rekomandohet përdorimi i plotësuar gjatë laktacionit -. Komponente Fondet mund të merrni në qumësht, e cila do të shkaktojë shfaqjen e reaksioneve negative në foshnjat

Olga, 28 vjet

Mami më tha që të provoni krem ​​upsize, pas një periudhe të ushqyerjes me gji të fëmijës, gjinjtë sagged, ka pasur folds.

Menjëherë pëlqente përbërjen natyrore të këtij mjeti pas përdorimit të parë kam vënë re efektin e saj -. Lëkurës forcuar, elasticitet të fituara

Marina, 40 vjet

Me moshën, si të gjitha gratë, gjinjtë u bë “bien”, sagging lëkurës, shënon shtrirje – e gjithë kjo ka shkaktuar më komplekset këqija, drojë në frontin e burrit të saj. Një mik rekomanduar mua një krem ​​upsize. Përdoret kjo stuff nja dy javë – të shkëlqyer! Lëkura në gjoksin e tij shtrënguar, busti është rritur. Unë mendojnë se bra së shpejti nuk do të kanë nevojë me efekt “push-up”.