Wednesday, January 19

Idealist çmimi special

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]Idealist – Sa është ajo dhe si funksionon

?

Në kabinetet konvencionale kozmetike ka gjasa që ju do të jetë në gjendje për të kombinuar Facials dhe komponent Wellness, por kombinon të reja model dy funksione të rëndësishme. Me blerjen Vibrating Idealist, ju duhet të dini se pajisja unike ka një strehim plastike është në dispozicion vetëm në një ngjyrë të bardhë dhe rozë. Masazh fytyrë ishte i njohur për mua para se të paktën një herë në javë e kam provuar gjithmonë për të bërë kohë dhe për të vizituar sallon

bukurie. Por një herë në një bisedë në lidhje me një mik I thashë massager IdealistMini, të cilën unë kam qenë shumë i interesuar dhe kam vendosur për të blerë një pajisje të tillë, dhe për veten e tyre. Sam masazh I really liked person relakson dhe ka një ndjenjë të këndshme e butësi.

Kjo është shpesh e parazitëve të ndikojë negativisht në shëndetin e lëkurës. Mjet i ri revolucionar që synon luftimin e rrudhat e moshës, është një aparat kompakt me strehim plastike dhe një switch push-pull. Massager është mundësuar nga bateri AA, ka një fole bronzi, dy dridhje modes.

Heq rrudhat dhe çanta nën sytë

Ne mund të themi se vibroskin – është beautician tuaj personale xhep. Nga – për shkak të pronave të saj unike dhe një popullaritet të merituar i pajisjes është shpesh objektiv i të gjitha llojet e njerëzve të pandershëm dhe mashtrimet

.

Category: maska ​​fytyrë

Idealist

tensionin çlirojë nga sytë pas pune të gjatë në kompjuter. ekspozimi i duhur dhe të rregullt të tyre do të ju lejojnë të shikoni jo vetëm të mëdha, por edhe ndjehen të shëndetshëm dhe më paqësore. Ju mund të harrojmë se dhimbje koke të tilla, stresi, rënie humor, dhe shumë më tepër.

>>>>  Cardio NRJ çmimi special

Ndonjëherë unë e përdorin atë për lehtësimin e dhimbjeve golosvnyh (edhe pse ka qenë vetëm disa herë). pritja e dobishme do drogë Antiparasitic paralelisht përdorimin e massager.

Por një surprizë ishte duke pritur për mua pas dy javësh, kur fillova të konstatoj se rrudhat u zhduk dhe fytyra i vogël u zbutur. Në brendësi, kisha harruar, dhe bukuria tani navozhu në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Një të vogël dhe të lehtë për t’u përdorur, por massager tepër i fuqishëm është i aftë në një kohë të shkurtër për të sjellë fytyrën tuaj në mënyrë. Ai është krejtësisht e sigurt dhe netravmatichen, ajo është e lehtë për t’u përdorur kudo, dhe madhësi kompakte lejon të veshin pajisjen edhe në një kuletë të vogël apo çantë.

 • Shumë ekspertë këshillojnë për të përdorur massager, si ajo mund të përdoret më vete për të kryer porositë pa shkuar

  në sallonet e bukurisë.

 • Lëkurën rreth syve zbutur, qëndrueshmëri fituar dhe kontur fytyrës u bë më qartë ».
 • Radhit një mjet të reja për lëkurën e bukurisë që ju mund të në faqen e internetit në linkun e mëposhtëm prodhuesi.
 • armatosur massager Vibroskin Mini, ju do të japë një refuzim i përshtatshëm për manifestime të plakjes.
 • < / ul>

  Informacioni në shënimin në massager, do të lejojë për të marrë përgjigje për të gjitha pyetjet që mund të lindin gjatë përdorimit të tij. Në mënyrë që lëkurën e fytyrës sa më shumë i kënaqur më nga bukuria e tij dhe të të rinjve, shumë gra nuk hezitoi për të investuar të gjitha kursimet e tyre në krem ​​të ndryshme dhe maska. Por kozmetike janë vetëm të përkohshme dhe nuk mund ta lirojë personin nga gjurmët e letargjisë dhe stres të vazhdueshëm, të cilat janë të vazhdueshme shokët e zonjat moderne. çrregullim dietë, fle dhe pjesa tjetër, reduktuar aktivitetin fizik, dhe efektet negative mjedisore të lënë shenjën e tyre në lëkurë fytyrë.

  Një pamje të freskët, natyrë të qetë, të butë lëkurën – ndryshime të tilla nuk kanë gjasa për të shkuar pa u vënë re, si në përmirësimin e gjendjes shëndetësore. Absolutisht asnjë rrezik për dëmtimin e lëkurës ose hyrjen e një infeksioni. Është e përshtatshme për të dy gratë dhe burrat, duke siguruar një ndikim pozitiv në gjendjen e përgjithshme të lëkurës dhe muskujt. Ky është ilaç më të mirë për ata që janë vazhdimisht të zënë me punë ose familjen dhe nuk ka kohë të lirë për të vizituar një cosmetologist.

  Film Mask Tomatopai (Tomatopay) për duart dhe këmbët e butë të lëkurës

  Së dyti, Mini Massager Vibrating ka contraindications dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Idealist mini – një fjalë krejtësisht të re në cosmetology

  .

  Kështu që ju duhet të kini kujdes nga fakes dhe urdhëroi vetëm në të kompanisë në internet – dyqan, jo në atë – çfarë faqet e tjera. Në këtë moment, çmimi zyrtar është 990 € … për Federatën Ruse dhe një sasi të ngjashme për vendet e tjera – Ukraina dhe Bjellorusia. Produkt nuk është në dispozicion

  Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me shpërndarjen dhe cilësinë e mallrave, ju mund të kërkoni që ata të operatorit, i cili do të ju kontaktojë pas urdhërimin. Të vazhdojë për masazh, duke i kushtuar vëmendje të veçantë në zona të vështira (lëkurën rreth syve, konturet e fytyrës, ura dhe kështu me radhë).

  Syri Massage rikthen qarkullimin e mirë të enëve të gjakut dhe përmirëson vizion. Pajisja do të jetë më e lirë se përgatitjet e tjera kozmetike, dhe do të zgjasë një kohë shumë të gjatë. Massager Idealist lëvizje duhet të jenë të lehta dhe uniforme. Ju do të donte rezultatet që mund të merret gjatë sesioneve të masazh dridhës.

  Pavarësisht nga madhësia e saj të vogël, ajo ka një numër të avantazhe. Përdorimi i përditshëm Vibroskin ju shumë shpejt do të shohin rezultatet. Përveç kësaj, pajisja mund të rrisë efikasitetin e kozmetikës konvencionale janë përdorur për Facials.

  masazhet lehtë dhe të këndshme lëkurës (në përdorimin e parë ishte i vështirë pak, por unë nuk e vërejnë disa muaj). Ai është shumë i përshtatshëm për t’u përdorur atë në zyrë, sidomos, Ti ka zyrën otdelny. Unë nuk pres që Idealist bëhet srezhstvom aq të nevojshme dhe të domosdoshme për të luftuar rrudhat.

  befasuar nga rezultatet, ajo mund të shihet brenda pak minutash pas aplikimit. Megjithatë, avantazhi ende qëndron në faktin se ajo relakson pas një ditë të vështirë pune. Kështu, pajisja ka një efekt të dyfishtë elegante në trupin tim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *